PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=301178}
4,2 996
ocen
4,2 10 1 996
Kochaj mnie, kochaj
powrót do forum serialu Kochaj mnie, kochaj!

których nie przekaracza szkoły podstawowej, z góry nienawidze ludzi oglądających te sikuty telewizyjne . To gówno jest nawet gorsze od ''pierwszej miłości''. gdybym był matką twórcy takiego czegoś bym się wstydział na ulicy pokazać .

użytkownik usunięty
Pustelnik_3

Tak sobie tu zajrzałem przypadkiem i... Poprawiłem sobie humor przed snem ^^

Bawi mnie niezmiernie, że ktoś wyzywający innych od otępiałych, bezmózgich idiotów nie jest w stanie napisać Ę, Ł i Ó. Ciekawy jest również fragment [...], których nie przekaracza szkoły podstawowej" - no za cholerę nie wiem co poeta miał na myśli ^^

Oj "kolego", tolerancji trochę - to nie boli i nie kosztuje. A jak już chcesz krytykować to niech to trzyma jakiś poziom i może zrób sobie selekcję w ulubionych, ba aktualnie masz tam prawdziwą mieszankę gówna z szampanem (metafora taka).

zgadzam się w 100%. trochę tolerancji nie zaszkodzi.Jesteś jakiś baznadziejny nie musisz wszystkich obrażać jeśli coś ci sie nie podoba. Znasz takie powiedzenie że o gustch się nie dyskutuje. Zastanawiam się czy ty " przekroczyłeś poziom szkoły podstawowej".

Pustelnik_3

"SERIAL DLA OTęPIAłYCH , BEZMóZGICH IDIOTóW" - czyli dla ciebie. Ten serial jest slaby nawet beznadziejny ale Ty jestes jeszcze gorszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones