PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463907}
7,1 4 466
ocen
7,1 10 1 4466
7,2 6
ocen krytyków
Jeszcze nie wieczór
powrót do forum filmu Jeszcze nie wieczór

Polski ,,Lot nad......

ocenił(a) film na 9

Przy drugim oglądaniu tego obrazu zauważyłem pewne podobieństwo do słynnego ,,Lotu nad kukułczym gniazdem"Zarówno McMurphy jak i Wielki Szu wprowadzają trochę szaleństwa do tego smutnego świat, w którym egzystują pensjonariusze!!!???

ocenił(a) film na 4
andih

obejrzyj lepiej film ,,Kwartet". Widać gołym okiem, że komuś spodobał się polski film i zrobił to po swojemu :)
http://www.filmweb.pl/film/Kwartet-2012-572763

Daniel8919

Nie wiem, co widać gołym okiem, ale prapremiera sztuki Harwooda "Kwartet" była w 1999 roku, w Polsce była grana w kilku teatrach od bodaj 2000 roku. pozdr

ocenił(a) film na 4
mariao

Dzięki za post. Szczerze pisząc, nie wiedziałem o istnieniu tej sztuki. W Operze Wrocławskiej jest kilka terminów ustalonych na 2015 i 2016 i z chęcią się wybiorę :)

Daniel8919

trochę to nie temat do filmwebu, ale pomysł wykorzystania śpiewaków ciekawy - czy dadzą radę rolom aktorskim - śpiewania tam jest mało, a z mówieniem dłuższych tekstów u śpiewaków... Niestety, nie wybieram się do Wrocławia w dającym się przewidzieć czasie, życzę dobrej zabawy :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones