PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783759}
6,9 46 125
ocen
6,9 10 1 46125
5,7 22
oceny krytyków
Fanatyk
powrót do forum filmu Fanatyk

myślałem, że będzie gorzej, sama idea ekranizacji pasty według mnie to średni pomysł, trzeba by mieć ogromny talent i wizję żeby zekranizować tak absurdalną historię. Przedstawienie historii w ponurym klimacie i w formię fobii głównego bohatera jak najbardziej na plus, scena jak Kuba siedzi w pokoju po wigilii, łyka prochy i ma "wizje" była bardzo dobra ale...Piotr Cyrwus to niewypał do tej roli, zdecydowanie bardziej wyobrażałem sobie ojca jako drącego się na wszystkich despotę, a tu dostaliśmy za przeproszeniem Rysia z Klanu, który po prostu dużo klnie ale jakieś furii i szaleństwa w tym wszystkim nie było... nawet końcowa scena przez to wygląda słabo... ale plus za próby zrobienia czegoś nowego, podobno autor tej pasty ma w planach coś na zasadzie serialu.

ocenił(a) film na 5
marynowane_gowno

Mam podobne odczucia. Piotr Cyrwus to się dla mnie skończył się na "Liście Schindlera". Z filmów "rybnych" nieco lepiej wypada: "Dzień dzień wielkiej ryby, który ma nieco szerszą interpretację i jest po prostu głębszy. Poza tym kilka motywów w filmie jest podobnych (np. kiosk).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones